IMPORTANT DEADLINES

19.09.2024
10th PEC is over

Dear Participants of 10th PEC,

Our 10th Polish Evolutionary Conference is over! We would like to thank you for your attendance at our conference and great talks&posters! We hope you enjoyed your stay at the University of Bialystok. See you in Warsaw at the next PEC in 2025!

You can find more photos from our conference at https://www.facebook.com/PolishEvoConf

10th_pec_uczestnicy_1.jpg

The Organizing Committee of 10th Polish Evolutionary Conference